Франківський «Ураган» внічию зіграв з київською командою «Clust»

Футзалісти клубу «Ураган» з Івано-Франківська внічию зіграли з командою «Clust». Матч 12 раунду Екстраліги України з футзалу відбувся 10 грудня в Києві. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Гру транслювали на офіційному YouТube-каналі Асоціації футзалу України, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

На початку першого тайму франківці відкрили рахунок. Михайло Грицина отримав передачу від партнера з кута поля і переадресував м’яч Даниїлу Абакшину. Нападник “Урагану” завдав влучного удару — 0:1.

У другому таймі «Clust» зрівняв рахунок. Кияни розіграли штрафний удар у центрі поля. Партнери спрямували м’яч Максиму Чеберяку, той одним дотиком направив його у ворота суперника — 1:1.

За підсумками 12 матчів національного чемпіонату, «Ураган» здобув 17 залікових очок. «Дракони» перебувають на другій сходинці підгрупи «Захід». Франківську команду випереджає львівська «Енергія».

Наступний поєдинок «Ураган» зіграє 17 грудня проти МСК «Харків». Ця команда займає другу сходинку підгрупи “Центр”, поступаючись київському «ХІТу».