Франківці привезли нагороди з відкритого чемпіонату Чернівців з таеквондо (ФОТО)

Днями у Чернівцях відбувся відкритий чемпіонат міста з Таеквон-до І.Т.Ф. У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківська, загалом 41 спортсмен. З них 16 вихованців ДЮСШ №3, тренер – Дзвенислава Токарева. Також узяли часть спортсмени тренерів Івано-Франківської філії  Таеквон-До І.Т.Ф Валентина Слюсара й Наталії Яковишин.

Франківці вибороли багато нагород і здобули чималий досвід. Для багатьох учасників змагань цей турнір узагалі був першим, повідомляє Репортер.

Франківці привезли нагороди з відкритого чемпіонату Чернівців_1

У відкритому чемпіонаті Чернівців з таеквондо змагалися 180 учасників. Франківці зайняли третє загальнокомандне місце. Поза заліком команда з Прикарпаття стала першою.