Соціум

З Прикарпаття на військову службу поїде 550 призовників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 квітня розпочинається весняний призов 2019 року.

До військових комісаріатів призвуть 24 тисячі чоловіків. З них з Івано-Франківської області – 550, інформує прес-служба Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

З усіх призовників, 290 відправляться служити в ЗСУ, а решта – в інші військові формування. Відправлятимуть чоловіків 11, 18, 25 квітня, 16, 23, 30 травня, 06, 13 червня.

Всіх призовників відправлять на два-три місяці у навчальні центри, а потім розділять по військових частинах.

У призовні пункти викликатимуть чоловіків від 18 до 27 років, але на службу відправлятимуть лише тих, ком виповнилося 20.

Читайте: Чому на Франківщині тікають призовники і що їм за це буде

На комплектування військ не направлятимуть призовників, які не мають базової загальної середньої освіти, мають низькі морально-ділові якості, перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку,  ловживали алкоголем чи вживали наркотичні речовин та у яких під час призову виявлено захворювання, з якими не можна служити у війську.

Всі, кому прийде повістка, зобов’язані прийти у призначений термін у військкомат. Якщо повістка не надійшла, чоловіки, які підпадають під призов, повинні все одно з’явитися у призовному пункті протягом десяти днів від оголошення призову.

Відстрочку мають:

• за сімейними обставинами (непрацездатні батьки, неповнолітні брати або сестри, дитину до 3-х років, двох і більше дітей, вагітну дружину);

• за станом здоров’я (до одного року, які визнані тимчасово непридатними до військової служби);

• для здобуття освіти (в усіх навчальних закладах з денною формою навчання, крім загальноосвітніх та ПТУ – до 21 року, в інтернатурі, аспірантурі, докторантурі з відривом або без відриву);

• для продовження професійної діяльності (педагогічні з вищою освітою та медичні працівники у сільській місцевості за умови повного навантаження, зареєстровані священнослужителі, сільські, селищні, міські голови, кандидати (доктори) наук, які працюють за цим напрямком, резервісти, поліцейські).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.