Соціум

З франківських дитсадків вилучили майже 355 кг масла, що виявилось спредом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Працівники управління Держпродспоживслужби, перевіряючи харчування у франківському дитсадку № 36 «Віночок», виявили невідповідність в маркуванні «Масла солодковершкового селянського 72,5%».

Як з’ясувалося, постачальником масла в усі дитячі садочки Івано-Франківська є ТзОВ «ГОЛДПРО», зареєстрований в селі Суховоля Львівської області, пише «Репортер».

В ході перевірки відібрано зразки масла різних дат виробництва. Лабораторні дослідження проводились у акредитованій Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби на предмет встановлення в харчовому продукті рослинних жирів.

За результатами лабораторних досліджень зразків встановлено невідповідність харчового продукту за вмістом тригліцеридів. Простіше – «Масло солодковершкове селянське 72,5%» виявилось спредом.

Івано-Франківським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області було проінформовано організатора харчування дітей в ДНЗ – Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради стосовно проведення процедур обліку залишків вищезазначеної продукції та її відкликання з обігу.

Головним державним інспектором області видано Розпорядження щодо вилучення залишків харчового продукту «Масло солодковершкове селянське 72,5%» із харчоблоків ДНЗ Івано-Франківської ТГ.

Станом на 19 квітня Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради, відповідно до Розпорядження Головного державного інспектора області, у терміновому порядку було вилучено із обігу дошкільних навчальних закладів 354,81 кг залишків масла.

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради готує матеріали щодо розірвання договору на постачання масла з ТзОВ «ГОЛДПРО».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.