Соціум

Як правильно підібрати автоматику для відкривання воріт

Google+PinterestLinkedInTumblr

На вітринах спеціалізованих точок продажів, онлайн магазинів автоматика для відкривання воріт представлена великим асортиментом. Зорієнтуватися неспеціалісту в достатку механізмів різних типів досить важко. Щоб не помилитися з вибором досить хоча б загального уявлення про ці пристрої.

Різновиди приводів

Виробники випускають такі види приводів для автоматичних воріт:

  • важільні;
  • вальні;
  • електромеханічні;
  • гідравлічні;
  • ланцюгові;
  • лінійні;
  • підземні.

Конструкція важільного пристрою встановлюється на одній опорі зі стійкою. Вал агрегату через ліктьовий важіль пересуває полотно в необхідну оператору сторону. Привід такого типу працює плавно, надійно.

При оснащенні металевої конструкції датчиками, кінцевими вимикачами здійснюється контроль за роботою мотора. Щоб правильно встановити агрегат необхідні спеціальні знання, навички. Оптимально – доручити установку механізму професіоналам.

Привод для открывания ворот

Вальний привід

Конструкції такого типу використовуються для забезпечення автоматичної роботи полотен великих габаритів. Встановлюють механізми при необхідності забезпечення інтенсивного руху транспортних засобів. Також для автоматизації воріт з притолокой, що перевищує 0,9 м. Функціонування конструкцій, що обмежують доступ, проводиться за допомогою обертання торсіонного механізму.

В агрегатах вального типу встановлюються ручні ланцюгові вузли. З їх допомогою проводиться закриття/відкриття полотен при відключенні електроенергії. У стандартній комплектації вальні приводи поставляються без фотоелементів, Оптодатчики. Їх варто замовити окремо для поліпшення надійності системи автоматики.

Підземні пристрої для автоматичної роботи воріт

Механізми володіють істотною перевагою – вони встановлюються приховано. Устаткування розміщується під землею, в локації нижньої частини стулки воріт. Агрегат поміщений в герметичну металеву оболонку, виготовлену зі сталі. Корпус оброблений антикорродируюючим складом.

Найкращим використанням підземних агрегатів для автоматичного відкриття стулок вважаються ковані конструкції. Красиві вироби з художнім орнаментом прийнято встановлювати в історичних місцях. Любителі кованих воріт також купують такі приводи, щоб конструкції виглядали як твори мистецтва, автоматично відкривалися.

Недорога автоматика для стулок, вартість якої доступна багатьом покупцям, є у продажу в спеціалізованих магазинах в містах Київ, Дніпро. Для користувачів мережі Інтернет є можливість придбати механізми онлайн. Щоб купити привід для автоматичних воріт в Україні, їм необхідно знайти надійний вебсайт і зробити замовлення. Ціна у різних реалізаторів може відрізнятися. Через кілька днів, встановивши автоматику, зможете насолоджуватися комфортом з кабіни автомобіля. Особливо це приємно в негоду, коли виходити на вулицю не приносить задоволення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.