Соціум

Вулицю Станіславську в Івано-Франківську урочисто відкрили після ремонту (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 25 серпня, в Івано-Франківську урочисто відкрили відремонтовану вулицю Станіславську.

Там не тільки замінили дорожнє покриття, а й встановили сучасне освітлення та нові вуличні меблі – урни для сміття, лавки, велостійки.

Читайте також: У Франківську відкрили відремонтовані вулицю Лесі Українки та площу Міцкевича (ФОТО)

Вуличка розташована в історичному центрі міста. Подекуди там навіть збереглася польська трилінка (бетонна плита для доріг і пішохідних доріжок у формі правильного шестикутника). Її яку встановили після того, як Станиславів зайняли польські війська.

Під час реставрації вулиці Станіславської, проектанти вирішили не руйнувати плити, а додати до них шестигранну бруківку, яку комунальники викопали з-під асфальту на площі Міцкевича та вулиці Лесі Українки. Місцями давнє покриття поєднали з гранітною та бетонною бруківкою. Дерева і кущі планують висадити в жовтні.

До теми: Гроші в асфальт. Які дороги у Франківську закінчать ремонтувати цього року

Загалом ремонт вулиці обійшовся міському бюджету в 1 049 000 грн. Роботи виконувала фірма «Елітгарантбуд», яка  була єдиним учасником тендеру.

Нагадаємо, засновником та керівником фірми є Юрій Шелист, який у 2010-2015 роках був депутатом Тисменицької районної ради від ВО «Свобода». У минулому році «Елітгарантбуд» отримало чимало підрядів в УКБ, комунальному департаменті, департаменті освіти і навіть у департаменті культури Івано-Франківської міської ради.

До теми: Свій до свого по міське. Хто виграє найбільше тендерів у Франківську

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.