Соціум

«Воїни світла. Воїни добра». У Франківську погасили марки, присвячені комунальникам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську презентували поштові марки «Воїни світла. Воїни добра». Аркуш має 5 марок, кожна з яких розповідає про працівників критичної інфраструктури: енергетиків, газовиків, дорожників, зв’язківців і водопостачальників. Тираж – 300 тисяч маркових аркушів.

Процедура погашення відбулася в центральній диспетчерській «Прикарпаттяобленерго», пише Репортер з посиланням на пресслужбу енергетиків.

марки, новини Франківська, Прикарпаттяобленерго

У церемонії погашення марки взяли участь представники підприємств, які забезпечують затишок та комфортне життя українців у тилу, а також заступник голови Івано-Франківської ОВА Вадим Созоник та керівник Івано-Франківської дирекції «Укрпошти» Михайло Рудий.

Укрпошта відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті України, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовленим поштовим штемпелем, який існує тільки один день, – каже керівник обласної «Укрпошти». – Саме завдяки спецпогашенню пам’ять про знаменну дату залишається в історії людства.

марки, новини Франківська, Прикарпаттяобленерго

Ювілейні конверти з відбитком штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів, а енергетики погашену марку розмістять у корпоративному музеї, цим самим доповнять експонати, які розповідають про історію компанії.

марки, новини Франківська, Прикарпаттяобленерго

Голова Правління «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен зауважив, що вже 357 день енергетики разом з іншими підприємствами критичної інфраструктури забезпечують затишок та комфортне життя в тилу.

Читайте також: Наші на півдні. Богородчанські енергетики три тижні працювали на Херсонщині (ФОТО)

Ця марка, як символічна подяка, однозначно додаватиме сил знаходити внутрішні ресурси, щоб ні при яких обставинах не зупинялися виробничі процеси, які забезпечують наше життя.

Усі учасники церемонії погашення висловили спільне бажання: щоб наступною маркою, яку будуть погашати, була б марка про нашу Перемогу над російськими окупантами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.