Війна

Наші на півдні. Богородчанські енергетики три тижні працювали на Херсонщині (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Херсонщині бригада Богородчанської СЕЕМ філії «Південна» відновила лінії електропостачання у одному з сіл, яке ЗСУ звільнили від окупанта у жовтні.

Розграбовані фермерські підприємства, спалені будинки та автівки місцевих мешканців, поруйновані лінії електропередач – саме таким деокуповане село постало перед нашими колегами. Про це пише Репортер з посиланням на пресслужбу «Прикарпаттяобленерго».

Богородчанські енергетики, Херсонщині
Три тижні богородчанські енергетики працювали на Херсонщині

Попри тотальну розруху, у населеному пункті залишається жити близько 150 людей. У мирний час проживало – 700, – йдеться у повідомленні.

Богородчанські енергетики почали з відновлення лінії 10 кВ. Рухалися чітко по розмінованому саперами коридору по 4 м зліва та справа від ЛЕП. Адже навколо заміновані поля.

Богородчанські енергетики, Херсонщині

Не обходилося без “гострих моментів” – якось збитий снаряд прилетів за 300 м від місця, де працювала бригада з Прикарпаття.

Опісля взялися до відновлення ліній 0,4 кВ, які безпосередньо підходять до будинків херсонців.

Богородчанські енергетики, Херсонщині

Окрім того, з чотирьох трансформаторних підстанцій у населеному пункті, придатними до роботи залишилися лише дві. Тому енергетикам довелося тягнути лінію в обхід поруйнованому енергетичному обладнанню, щоб якомога швидше заживити змордованих війною селян.

Богородчанські енергетики, Херсонщині

Відновлення електропостачання допомогло запустити і водопостачання. Оскільки, крім бригади прикарпатських енергетиків, у слободу вже давно ніхто не навідувався, тішилися місцеві таким гостям, які й дроти натягнути можуть, і по господарству допомогти, – йдеться у повідомленні.

Наразі усі лінії 0,4 кВ, які можливо приєднати до автоматів, відновлено, а ще – близько 10 км посічених ЛЕП-10 кВ. Після трьох тижнів на південному енергетичному фронті богородчанські колеги повернулися додому, а на енергетичну вахту заступили наші колеги з Галича.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.