Соціум

Від лютого на Франківщину переїхали понад 147 500 вимушених переселенців

Google+PinterestLinkedInTumblr

Від початку повномасштабної війни в Івано-Франківську область переїхали понад 147 500 вимушених переселенців.

Про це під час пресконференції повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Онищук, ОВА, переселенці, ВПО, Івано-ФРанківськ

За її словами, зараз в області є майже три тисячі вільних місць компактного проживання для людей з інших регіонів. Аби у зимовий період заселити якомога більше переселенців, на Прикарпатті ремонтують ще 26 прихистків, каже Світлана Онищук.

На ремонт цих об’єктів ми використовуємо гроші з обласного бюджету. 11 листопада на сесії обласної ради ми винесемо питання фінансування і продовження ремонтних робіт у будівлях. Фактично — це об’єкти обласного підпорядкування, — розповіла голова Івано-Франківської ОВА.

Онищук, ОВА, переселенці, ВПО, Івано-ФРанківськ

З її слів, в області — суттєве перевиконання бюджету, тому гроші спрямовуватимуться на ремонт будівель для людей з інших регіонів України. Світлана Онищук також додала, що у громадах Франківщини є ціла база об’єктів комунальної власності, де є можливість створити додаткові місця для переселенців.

Там будуть нормальні та якісні умови. У цих прихистках люди зможуть залишатися на довготривале проживання”, — пояснила Онищук.

Читайте також: У Франківську розробили універсальні меблі для ВПО (ФОТО)

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.