Соціум

В Івано-Франківську відбудеться тренінг для логопедів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сучасний логопед, хто він? Якими практичними навичками наповнити професійну скриньку логопеда? Що таке логопедичний арт-коучінг? На ці та багато інших питань, можна отримати відповідь під час інтерактивного тренінгу-інтенсиву для логопедів, що відбудеться у Франківську 24 листопада.

Організатори заходу запрошують логопедів дошкільних, загальноосвітніх закладів освіти, фахівців-консультантів інклюзивно-ресурсних центрів, вихователів та асистентів вихователів садочків, вчителів та асистентів вчителів ліцеїв,  викладачів вишів, студентів педагогічного, медичного, психологічного напрямків.

В Івано-Франківську відбудеться тренінг для логопедів

Тренінг на тему “Практичні кейси в діяльності сучасного логопеда” пройде в актовій залі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – площа Міцкевича, 3. Початок об 11.00, захід триватиме орієнтовно дві години.

У програмі заплановані такі теми:

  • Сучасний логопед, хто він?
  • Практичні кейси та лайфхаки в скриньку логопеда
  • Логопедичний арт-коучінг
  • Відповіді на запитання фахівців – Інтерактивна частина

Захід безкоштовний, реєстрація – за посиланням.

Можна зареєструватися й за телефонами: 098 877 57 42, 066 614 44 24.

Захід відбудеться за підтримки: Департаменту освіти і науки  Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та офіційного партнера заходу – ГО «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» (керуючий партнер – Роман Білявський).

Читайте: У Франківську стартувала нова ґрантова хвиля від «Теплого міста»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.