Соціум

Уже 1100 безробітних на Прикарпатті долучилися до суспільно-корисних робіт

Google+PinterestLinkedInTumblr

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» Івано-Франківська обласна служба зайнятості уклала 197 договорів на суспільно корисні роботи. До виконання залучили 1100 безробітних, у тому числі 103 внутрішньо переміщені особи.

Усього за виконання суспільно корисних робіт по області виплатили вже понад 6 млн грн, інформують в Івано-Франківській ОВА.

Найчастіше безробітних Івано-Франківщини залучають до виконання таких видів суспільно корисних робіт,  як надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам середовища; заготівля дров для опалювального сезону; ремонт і будівництво житлових приміщень. А також – надання послуг в пунктах незламності; роботи, пов’язані з підтриманням громадського порядку; організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій; плетіння захисних сіток для потреб військових.

Як кажуть у службі зайнятості, суспільно корисні роботи в умовах сьогодення – це і додатковий дохід для працездатних українців, і вагомий внесок на підтримку економіки країни.

З питаннями щодо укладання договору на проведення суспільно корисних робіт просять звернутися до будь-якого структурного підрозділу Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.