Соціум

Українські лікарні отримають 40 генераторів – серед них і медзаклади Франківщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Українські лікарні та медичні заклади освіти отримають 40 генераторів потужністю (13-18 кВт). Їх закупили у рамках проєкту міністерства охорони здоров’я та Світового банку.

Генератори будуть розподілені до Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Дніпровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської областей та Закарпаття, повідомили у пресслужбі МОЗ.

Українські лікарні отримають 40 генераторів - серед них і медзаклади Франківщини

Зазначимо, що генератори здатні забезпечити повноцінну та безперебійну роботу медзакладів за різних критичних ситуацій. У разі аварійного відключення електроенергії вони спрацьовуватимуть автоматично та постачатимуть напругу в мережу. Таким чином, підживлюватимуть операційні, реанімації та критично важливе обладнання, яке рятуватиме життя та здоров’я пацієнтів, – кажуть у МОЗ.

Генератори розподіляють відповідно до актуальних потреб кожного регіону та медзакладу.

Нагадаємо, що загалом, для безперебійної роботи українські медзаклади вже мають 10 016 генераторів, які спрацьовуватимуть у разі надзвичайної ситуації.

З вересня до лікарень та медичних закладів освіти розподілили 161 генератор різної потужності у рамках співпраці МОЗ та Світового банку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.