Соціум

Україна запроваджує зміни до карантину через штам Delta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні з 2 липня набуває чинності рішення Кабінету Міністрів щодо змін до карантинних норм. Його прийняли для протидії поширенню коронавірусу штаму “Дельта”.

Відтепер для перетину державного кордону іноземцям (крім тих, хто має посвідку на постійне проживання в Україні) та особам без громадянства старше 12 років, треба пройти експрес-тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. За наявності негативного результату їм дозволять потрапити в Україну, пише Укрінформ.

Йдеться про людей, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки. Або тих, хто перебував на їх території не менше семи днів протягом останніх 14.

У разі відсутності такого результату або відмови від тестування, прикордонник відмовляє такій особі у перетині державного кордону в порядку, визначеному статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль».

Громадяни України та іноземці, які постійно мешкають тут, але не менше семи днів перебували на території Індії, Великобританії, Північної Ірландії та РФ, теж повинні пройти тестування на кордоні.

Працівники Національної поліції забезпечують супровід осіб, які підлягають обсервації, від зони прикордонного контролю до санітарної зони. Там їх мають транспортувати до місць обсервації або до закладів охорони здоров’я для їх госпіталізації.

Санітарні зони облаштовуються поза межами території пунктів пропуску (пунктів контролю) через державний кордон.

Список країн буде переглядатися та оновлюватися залежно від епідемічної ситуації.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.