Соціум

Муніципальна варта запевняє, що франківські школярі знають де, як і за скільки можна купити наркотики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківські школярі знають, де взяти наркотики. Про це у вівторок, 20 березня, розповіли на щотижневій оперативній нараді у міського голови.

За словами керівника Муніципальної варти Богдана Кухарука, вони проводять лекції у школах про здоровий спосіб життя та боротьбу з наркотиками.

“Проблема поширення наркотичних речовин серед дітей є, і серйозна. Спілкувались із дітьми: вони знають що, у кого, за скільки та які наслідки” – розповів Кухарук.

Читайте: У Франківську біля Бастіону муніципальна варта затримала 80 підлітків з алкоголем, таблетками та легкими наркотиками

“Якщо наркотики продають у школах – це вже не адміністративне, а кримінальне правопорушення. Але у школах та біля них не проводиться ніяких акцій – каже міський голова Руслан Марцінків. -. А це – здоров’я наших дітей”.

Читайте: У франківських підлітків знайшли наркотики, які містять курячий послід (ВІДЕО)

За словами мера, питання наркотиків у місті залишається відкритим, а піднімає його тільки Кухарук, у якого нема повноважень.

“Він може тільки винести на публічність, – говорить мер. – Я зараз не про керівників, а про систему.  Чому ніхто з цим не бореться?”

Читайте: Муніципальна варта прогнала з Бастіону дітей-хуліганів на прохання підприємців

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.