Люди

Муніципальна варта прогнала з Бастіону дітей-хуліганів на прохання підприємців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час оперативної наради у вівторок, 5 березня,  повідомив, що на Муніципальну варту відкрита кримінальна справа.

«Мені прийшов лист. Що там по «Бастіону»?, – запитав мер в очільника Муніципальної варти Богдана Кухарука, пише Репортер.

«Вам прийшов лист, то ви і відповідайте, – каже Кухарук. – Директор Бастіону написав листа спільно з підприємцями. І те, що ми заявляли, що діти там збираються, підтверджено цим листом. Ми готові за свої слова відповідати. Ювенальна превенція потрактували нашу інформацію як наклеп. Скаргу на дітей нам направив директор Бастіону, і ми відпрацювали це в свій спосіб. Останній тиждень там вже ніхто не збирається».

Нагадаємо, що минулого тижня у Франківську біля Бастіону муніципальна варта затримала 80 підлітків з алкоголем, таблетками та легкими наркотиками

Нині Муніципальна варта шукає, куди діти перебазувалися. «Раз вони там не збираються, значить збираються в іншому місці», – додає Кухарук.

Щодо роботи вартових Богдан Кухарук розповідає, що люди у Циганському дворі та на Привокзальній площі продовжують продавати фальсифікат. Муніципальна варта продовжує слідкувати, аби магазини забезпечили смітниками біля входів, займається охороною комунальних підприємств. Зокрема, минулого тижня приступили до охорони палацу Потоцьких, а незабаром охоронятимуть і ЦНАП в центрі Франківська.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.