Соціум

У Космачі відкриють пам’ятну дошку загиблому на війні американцю Едварду Вілтону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 15 травня, в селі Космач біля могили Січових Стрільців відкриють меморіальну дошку загиблому бійцю Едварду Волтеру Вілтону ІІІ, народженому в Маріанні на Флориді, США 23.03.2001 року.

Про це повідомляють на сторінці громади.

Вілтону

В лютому 2022 року Едвард був студентом, навчався на техніка швидкої медичної допомоги (ЕМТ). Так, як виховувався батьками як свідома, активна і релігійна дитина, одразу прийняв рішення допомогти Україні в цій несправедливій війні. Оскільки мав деякі скаутські навики і розуміння великого зла, що несе росія.

Він виїхав зі США до Варшави 10 квітня 2022 року, а через кілька днів прибув до України. Едвард ІІІ Вілтон служив в 1 Інтернаціональному легіоні, в роті “Браво” солдатом з позивним “Ганс”.

За споминами побратимів “Ганс” був дуже вмілим і цілеспрямованим солдатом, який серйозно ставився до своїх обов’язків. Він дуже пишався своєю українською спадщиною і був чудовим побратимом своїм українськими колегам.

Едвард Волтер Вілтон ІІІ любив Україну і мріяв залишиться тут після війни. Однак, ворог перервав його молоде життя 7 квітня 2023 року.

Він помер від осколкових поранень після артилерійського обстрілу біля села Новоселівське на Луганщині.

Батько, корені якого з родини Арсеничів, що проживали і проживають в Космачі, просить нас про світлу і вічну пам’ять про свого сина – американського солдата зі щирим українським серцем, любов в жертовність якого до України є прикладом для кожного з нас.

Читайте:Аж 14 прикарпатських ветеранів пройдуть цього року відбір на участь в «Іграх Нескорених»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.