Соціум

Аж 14 прикарпатських ветеранів пройдуть цього року відбір на участь в «Іграх Нескорених»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 15 травня, в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації пройшла зустріч з прикарпатськими учасниками відбіркових змагань «Ігор Нескорених».

«Ігри Нескорених» («Invictus Games») – це спортивні змагання для військових, які отримали поранення у війнах і військових конфліктах. Змагання заснував принц Гаррі у Великій Британії, пише Репортер.

нескорених

Раніше від Івано-Франківської області у змаганнях брали участь небагато військових, повідомили в ОВА. Цього року свою участь заявили аж 14 бійців.

Спочатку військові поїдуть на тренування й відбіркові змагання до української збірної у Києві. Самі змагання пройдуть у лютому 2025 року в Канаді.

Юрій Гапончук уже не вперше представляє Прикарпаття на міжнародних змаганнях. Цього року він візьме участь у «Іграх Нескорених» як асистент тренера з настільного тенісу.

З 18 травня будуть проходити збори-тренування для тих, хто ще не займався адаптивними видами спорту. А до 2 червня пройдуть безпосередньо змагання, – каже Юрій Гапончук. – Далі пройде відбір для тих, хто ще не представляв Україну на міжнародних змаганнях. На маю думку, спорт – один з найкращих видів реабілітації. І ці змагання – це не про спорт, це про реабілітацію.

Читайте: Нескорені не здаються. Як франківець допомагає тренувати збірну ветеранів до світових змагань

Військовий Нацгвардії Василь Василик братиме участь у змаганнях вперше. Травму отримав у квітні 2023 року, після року служби.

Колись займався спортом, а про ці змагання дізнався завдяки побратимам, які в них брали участь, – каже Василь Василик. – З видів спорту я обрав для себе настільний теніс, бо мав з нього призові місця у юності. А ще – волейбол сидячи і стрільба з лука.

Військовим від обласної адміністрації подарували літню спортивну форму з логотипом Івано-Франківщини.

Читайте: Прикарпатець Юрій Гапончук здобув бронзову медаль на змаганнях ветеранів у США

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.