Соціум

У Калуші терміново розробляють план забезпечення мешканців водою у разі проблем на “Карпатнафтохім”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуші терміново розробляють графіки відключення води. Про це йшлося 30 грудня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія вирішила у випадку необхідності організувати підвезення та розлив питної води жителям громади та встановити біотуалети, пишуть Вікна.

У Калуші терміново розробляють план забезпечення мешканців водою

У листі керівництва ТОВ «Карпатнафтохім» на адресу міської ради йдеться про те, що АТ «Прикарпаттяобленерго», починаючи з 26 грудня 20023 року, розпочало процес відключення окремих об’єктів компанії від електроживлення.

Враховуючи те, що «Карпатнафтохім» надає послуги централізованого водопостачання та водовідведення для Філії «Калуська ТЕЦ» ТОВ «Костанза», яка своєю чергою забезпечує теплопостачання населенню громади, припинення водопостачання до Калуської ТЕЦ може спричинити її зупинку. А відповідно і припиниться теплопостачання жителям громади, що є неприпустимим в холодну пору року, — констатували на засіданні комісії.

Крім того, «Карпатнафтохім» є хімічно небезпечним об’єктом І ступеня. Тож у разі виникнення аварійної ситуації значна частина Калуської міської територіальної громади може потрапити у зону хімічного забруднення. Тому зупинка роботи цехів, що забезпечують життєдіяльність міста, може спричинити виникнення аварійних ситуацій на хімічно небезпечному підприємстві.

Читайте: У Калуші можуть збудувати сміттєпереробний завод

Тож на комісії доручили розробити графіки подачі питної води мешканцям у разі аварії. Також – забезпечити запас питної води у підвідомчих закладах, скоригувати споживання питної води.

Управлінню з питань надзвичайних ситуацій у Калуші доручили у разі потреби організувати підвіз та розлив питної води мешканцям.

Управлінню житлово-комунального господарства Калуської міської ради, КП «Калуська енергетична Компанія» мають опрацювати питання встановлення біотуалетів на території міста та забезпечення їх очищення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.