Соціум

У Калуші можуть збудувати сміттєпереробний завод

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківська область стала учасником пілотного проєкту, що націлений на розв’язання екологічних питань. Зокрема, це будівництво сміттєпереробних підприємств, роздільне сортування сміття та безпечне поводження з відходами.

22 листопада міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова ОВА Світлана Онищук та голови територіальних громад Івано-Франківщини підписали меморандум про співпрацю.

Задля ефективності та конкретних дій об’єднали свої зусилля п’ять громад Прикарпаття: Калуська, Бурштинська, Городенківська, Косівська та Надвірнянська.

Надалі напрацьовуватиметься механізм щодо створення на території області сучасних потужностей з оброблення побутових відходів та розв’язання інших питань у сфері управління побутовими відходами.

Є перспектива будівництва цих потужностей, зокрема й у нашій громаді. І це неабияк важливо! — повідомив міський голова Калуша Андрій Найда. —  Адже на шляху до Європи необхідно забувати про полігони, натомість будувати нову систему очищення довкілля. Важливо зазначити, що ми прагнемо бути екоіндустріальними лідерами Прикарпаття. Власне, такі наміри ми внесли в стратегію розвитку Калуської громади. У нас розвивається багато потужних підприємств, тож важливо, щоб кожне було екологічним.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.