Соціум

У ІФНМУ розпочали службове розслідування через навчання радянських методів лікування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківському медичному університеті розпочали службове розслідування. Причина – використання російськомовної літератури, можливої агітації радянського союзу та викладання деяких методів реабілітації, що суперечать рекомендаціям МОЗ України.

Розслідування розпочали у зв’язку зі зверненням студентів та громадських активістів, повідомили в університеті.

Нагадаємо, раніше йшлося, що в медуніверситеті викладачка, що має диплом від спілки російських гастроентерологів, розповідає студентам про цілющі властивості парафіну, грязей та інші сумнівні радянські практики. У МОЗ відрегували – міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко пообіцяв “навести різкість” на зміни у підходах до лікування.

З метою об’єктивної перевірки та з’ясування всіх обставин щодо проведення практичних занять з дисципліни «Фізична реабілітація при коморбідній патології» з використанням російських та російськомовних джерел, пропагандою недоказової медицини, на підставі заяви студентів на виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» створено комісію з службового розслідування, – кажуть в університеті.

Відповідний наказ №1673-д від 19 грудня 2023 року підписав в.о. ректора ІФНМУ Руслан Козовий.

В період з 19 до 22 грудня комісія повинна здійснити службове розслідування. Голова комісії 22 грудня повинен подати акт за результатами перевірок.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.