Соціум

У Городенці у прихистках для ВПО встановили генератори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Городенківська громада ще у травні отримала від «U-LEAD з Європою» генератори, ємності для води, спальні мішки та інше.

Все це в громаді використали для облаштування чотирьох прихистків, в яких проживають внутрішньо переміщені особи. Про це повідомляють у Регіональному офісі U-LEAD в Івано-Франківській області, пише Репортер.

Завдяки отриманим генераторам усі прихистки в Городенківській громаді мають безперебійне електропостачання.

Обладнання, що було передано на баланс нашого комунального закладу, активно використовується на території громади. Завдяки «U-LEAD  з Європою» ми маємо можливість швидко та оперативно закрити потреби того чи іншого закладу, а також підтримати та вчасно відреагувати на виклики, що постають перед громадою в даний час, – каже керівник «Городенка Житлосервіс»  Василь Чупрун.

Генератори дають можливість освітити прихистки Городенки, створити пункти обігріву, в тому числі і для ВПО, забезпечити світло при відключеннях.

Програма «U-LEAD з Європою» передала для 10 громад Прикарпаття обладнання та товари першої необхідності, – розповідає радник з  питань децентралізації та місцевого самоврядування U-LEAD Максим Чопей. – Зокрема, це похідні ліжка, каремати, спальні мішки, вовняні ковдри, баки для води та генератори. Громади західного регіону нашої держави стали надійним тилом для тих хто шукав тимчасового прихистку. Допомога, надана «U-LEAD з Європою» та іншими організаціями допомагає громадам у боротьбі з новими викликами, які принесла війна.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.