Соціум

У Франківську вже успішно працює 61 релоковане підприємство

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 20 вересня в Івано-Франківську вже успішно працює 61 релоковане підприємство. Ще шість аналізують отримані пропозиції.

Щоб допомогти бізнесу, який активно переїжджав до Франківська – запрацювала платформа Save Business Now, де зібрана актуальна інформація як для наших орендодавців, місцевого бізнесу, так і для тих, хто тільки розглядає місто для переїзду, повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Поступило 124 заявки від підприємств і підприємців, які виявили бажання перевести свій бізнес до Івано-Франківської МТГ. А також від місцевих та обласних підприємців, які бажають прийняти в себе бізнес, надійшло 215 заявок.

Тож зараз в місті активно працює релоковане виробництво кабельної продукції, харчової продукції, косметики, зубної пасти, напівфабрикатів, меблів, пошиття одягу та інше. Надають фінансові, бухгалтерські, дизайнерські, стоматологічні, лікувально-реабілітаційні послуги. Розвиваються заклади ресторанного господарства, торгівля, а також ІТ-сфера.

Ви знаєте, що щоп’ятниці я відвідую як місцевий, так і релокований бізнес. Адже їх робота – це не лише податки. Це допомога людям продовжувати справу свого життя, а для працівників – можливість знайти роботу і забезпечувати свої сім’ї. Тому намагаємось рекламуватибізнес та заохочувати франківців купувати та отримувати послуги місцевих та релокованих підприємств, – написав мер.

До слова, Управління праці Івано-Франківської міської ради співпрацює з Івано-Франківський міський центр зайнятості, аби допомогти знайти роботу як місцевим мешканцям, так і вимушеним переселенцям.

Зараз є 524 актуальні вакансії, з них 43 – на 22 релокованих підприємствах. Також за цей час вже працевлаштовано 166 ВПО.

Читайте: У Франківську «оселилося» харківське підприємство, яке виробляє господарські товари (ВІДЕО)

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.