Соціум

У Франківську відкрили анотаційні дошки Миколі Калиничу та Андрію Пилипонюку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Анотаційні дошки загиблим у російсько-українській війні – Миколі Калиничу та Андрію Пилипонюку встановили на фасаді їх навчального закладу.

Пам’ятні знаки відкрили та освятили на стіні Вищого художнього професійного училища №3, повідомляє очільник міської громади Руслан Марцінків.

дошки

Микола Калинич тут здобував професію столяра, а 23-річний Андрій Пилипонюк навчався різьбі по дереву та бересту. Талановиті та надзвичайно творчі. Обидва захисники з багатодітних родин.

Молодша сестра Андрія розповідає, для молодших братів та сестер він став прикладом зі сталевим характером.

Не вірилося до останнього, поки не привезли його. Він був дуже хоробрим, сильним, справедливим. Завжди захищав і був завжди для нас. Він навчив нас дуже багато чого. Навчив бути сильними. Будучи на війні, не ми його заспокоювали, а він нас. Ніколи не казав, що там тяжко, чи ще щось. Він казав, що все буде добре, він справиться і війна закінчиться», – розповідає сестра загиблого Андрія Пилипонюка Діана Пилипонюк.

Ми повинні докласти максимум зусиль, щоби пам’ять про наших Героїв: про Андрія, про Миколу і про інших Героїв була завжди в анотаційних дошках, Алеях Героїв, в книгах, у фільмах, в різних заходах пам’яті для того, щоби вшанувати наших українських Героїв.

Читайте: Студенти ПНУ зібрали на благодійній акції понад 20 тис грн на ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.