Соціум

У Франківську створять мобільний додаток з “доступними” маршрутами (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Крім того, планують розробити додаток на телефон, де будуть визначені маршрути та доступні місця й локації у місті, пише Репортер.

У Франківську створять мобільний додаток з "доступними" маршрутами (ВІДЕО)

Про це під час брифінгу 13 листопада повідомив радник міського голови з питань доступності Юрій Гапончук. Каже, ще перед початком своєї роботи проаналізував стан доріг, тротуарів та сполучення. І визначив найбільш важливі на сьогодні місця, які потребують переобладнання для безперешкодного пересування людей з інвалідністю.

Мова йде про лікарні, державні установи та підприємства. Тож на схему міста уже нанесли основні напрямки і встановили, які саме пониження на них треба переробити, дообладнати і де варто було б відновити покриття.

Читайте: Без доступу. Чи готовий Франківськ приймати поранених воїнів

Наприклад, у центральній частині міста треба переробити 72 пониження.

Я знаю, про що говорю, бо сам втратив кінцівку, виконуючи бойове завдання, – каже Юрій Гапончук. – Був такий період, коли я пересувався на милицях, на візку. Я стикнувся з багатьма труднощами.

Нагадаємо, раніше заступник міського голови Михайло Смушак анонсував, що у місті зроблять пониження на близько сотні вулиць, щоб по них було легше пересуватися людям з інвалідністю. На деяких, як от на Бельведерській, Гузара і Заклинських, вдалося їх облаштувати.

Також планують розробити спеціальний додаток до телефона, де промаркують маршрути, які є доступними для маломобільних груп населення.

Більше дивіться у сюжеті 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.