Гроші

У Франківську виділять понад 1 млн грн, щоб зробити пониження на сотні переходів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську запланували зробити пониження (тобто з’їзди) на понад 100 переходах через дороги. Зміни потрібні для зручності людям з інвалідністю, в першу чергу для тих, хто пересувається на візках.

Всього обрали 122 місця у різних районах Франківська, пише Репортер.

У Франківську виділять понад 1 млн грн, щоб зробити пониження на сотні переходів

Місця узгодили в понеділок, 17 липня, на міській комісії з доступності. Список ще опрацьовуватиметься членами комісії. Остаточний варіант оприлюднять на сайті міськвиконкому вже згодом.

За словами директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака, роботи почнуться не швидше, ніж через кілька місяців. Перед тим треба знайти необхідні кошти, укласти договорили з підрядниками або провести тендери. Всього на обрані об’єкти потрібен понад 1 млн грн.

Читайте: Візок – не вирок. Надія Стефурак із Богородчан не опускає рук і допомагає іншим (ФОТО)

Ми маємо доручення міського голови перетворювати вулиці на інклюзивні, коли проводиться реконструкція чи капремонт. Але зараз такий час, що ми не можемо всюди робити капремонт чи реконструкцію. Тож є доручення виділяти додаткові кошти і вже виправляти пониження на дорогах, – каже Михайло Смушак.

Пониження на дорогах потрібні, щоб людина на інвалідному візку могла з’їхати та виїхати з тротуару на дорогу і назад. Загалом, за словами Михайла Смушака, у списку в департаменті є приблизно 400-500 об’єктів, які потребують змін. Але поки що вирішили розпочати з найбільш нагальних.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.