Соціум

У Франківську спортсмени вимагають відкрити спортзали і фітнес-центри (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кілька десятків працівників та клієнтів спортивних клубів вийшли під Івано-Франківську облдержадміністрацію з вимогою відновити роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів, фітнес-центрів.

Протестувальники кажуть, що спортклуби – це не ті заклади, які треба закривати. Адже вони дотримуються усіх карантинних норм: проводиться дезінфекція, у залах є антисептики, клієнти дотримуються дистанції. Крім того, спортивні зали і так майже порожні, бо не всі клієнти повернулися після карантину, пише Курс.

«Немає логіки закривати спортзали, коли працюють бари-ресторани. Спорт і так багато років знищували недофінансуванням, а тепер добивають карантином. Руки геть від спорту!» – сказав Ігор Йосипів, президент центру підготовки чемпіонів «Золотий дракон».

До учасників акції протесту вийшов міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Я вийшов до вас, щоби підтримати. Я вважаю, що рішення комісії ТЕБ і НС є неправильним. Ріст захворюваності справді є, але він незначний, – сказав Марцінків. – З органами місцевого самоврядування ніхто не радиться. Я вже звернувся до ОДА, щоб скасували це рішення».

На запитання учасників акції Марцінків відповідав неохоче.

«З цією владою, київською, я не готовий більше нічого коментувати, бо сказав про ринки – і проти мене відкрили кримінальну справу», – сказав мер.

З організаторами акції зустрівся голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Він запевнив, що звернувся до усіх служб з дорученням переглянути рішення щодо закриття спортклубів та фітнес-центрів. Також чекає роз’яснення від Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про результати Федорів обіцяв повідомити завтра до 13.00.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.