Соціум

У Франківську до кінця року облаштують ще чотири маршрути доступності

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську до кінця цього року має бути облаштовано п’ять маршрутів доступності. Перший фактично уже готовий – це маршрут від обласної лікарні до центру.

Про це в ефірі «Західного полюсу» повідомив очільник Франківської громади Руслан Марцінків.

доступності

Перший маршрут ми уже перевірили, разом з військовими, які отримали поранення, та з людьми інвалідністю. Від обласної лікарні доїхали до «Овена» на колісних кріслах, потім сіли на міський транспорт, доїхали до «трикотажки» на Галицькій. Звідти теж поїхали аж до центру. Особливо нас цікавив центр міста – діючі переходи. Паралельно ми також ще по цьому маршруту здійснили заїзд у ряд магазинів і аптек.

На жаль, місто мало доступне, констатував мер, і цей маршрут – великий позитив. Таких маршрутів буде 5 цього року. Інших чотири – це: Вовчинецька – Героїв УПА, вулиця Чорновола до Матейки, вулиця Незалежності – від центру до Майзлів. А також вулиця Мазепи – до ЦМКЛ.

Ще одне питання – це доступність магазинів, аптек і багато чого іншого. На жаль, навіть по вулиці Галицькій, ми заїхали в 4 аптеки, але жодна не була повністю доступна. З тих чотирьох тільки в одній були правильно зроблені всі пониження, але двері, наприклад, були завузькі. Тому тут ще дуже багато роботи з бізнесом.

Також він додав, що уже готується програма на сесію міської ради, згідно з якою бізнес отримує часткову компенсацію на облаштування доступності.

Вона не буде повністю покривати, але ми частково готові давати кошти на такі речі.

Читайте: Під час крос-кантрі у Калуші зібрали 70 тис грн для реабілітаційного центру “4.5.0. Прикарпаття”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.