Спорт

Під час крос-кантрі у Калуші зібрали 70 тис грн для реабілітаційного центру “4.5.0. Прикарпаття”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Дня міста в Калуші відбулися велосипедні перегони “Домбровське МТВ крос-кантрі — 2024”. Організатори змагань збирали гроші для відкриття реабілітаційного центру для військових “4.5.0. Прикарпаття”.

Загалом на потреби центру вдалося зібрати 70 тисяч гривень. Про це повідомили на Facebook-сторінці “4.5.0.Прикарпаття”, інформують “Вікна”.

Під час крос-кантрі у Калуші зібрали 70 тис грн для реабілітаційного центру "4.5.0. Прикарпаття"

Ми вдячні усім, хто долучився до організації, учасникам заїзду та партнерам! Це вагомий внесок у створення центру для наших військових, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, велосипедні перегони “Домбровське МТВ крос-кантрі — 2024” відбулися 25 травня. Традиційний веломарафон провели в межах 587 річниці з дня заснування Калуша. Учасники велоперегонів долали від 10 до 40 кілометрів на гірських й рівнинних трасах.

“4.5.0 Прикарпаття” — майбутній реабілітаційний центр для військових, що створюється на базі закинутої водонапірної станції “Хотінь”. Ідея створення центру належить калушанину Олегу Перегуді, який в червні 2022 року загинув на війні. Продовжує його справу дружина та побратими.

Реабілітаційний центр має стати місцем соціалізації, відновлення фізичного та психологічного здоров’я, місцем для зустрічей, де можна просто випити кави з побратимом.

Більше про це: Рибальство, теплиці та адаптація. Як у Калуші дружина загиблого військового створює реабілітаційний центр

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.