Соціум

У Франківську для дітей діють спортивні, творчі й наукові гуртки (Список)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Департамент освіти та науки Івано-Франківська організовує літнє дозвілля для дітей різного віку.

Упродовж 6 – 17 червня на базі 10 закладів загальної освіти організували роботу 11 профільних шкіл та дитячих відпочинкових об’єднань. А у ліцеї № 7 та № 22 вони функціонуватимуть до 30 червня, повідомила заступниця міського голови Вікторія Дротянко, пише Репортер.

У Франківську для дітей діють спортивні, творчі й наукові гуртки

З 23 травня спортивні заняття з баскетболу, волейболу та футболу для дітей проводять тренери-викладачі ДЮСШ №2 та ДЮСШ №3. Наразі вже провели 82 заняття, які відвідали понад 1500 дітей.

На базі Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості з 14 до 30 червня триває «Літня школа технічного спрямування». Її вихованці опановують ази технічної майстерності з авіамоделювання  та ракетомоделювання.

З 4 червня керівники гуртків Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді  щосуботи організовують туристично-тренувальні мандрівки мальовничими пагорбами Вовчинецьких гір.

У Центрі дозвілля дітей та юнацтва на базі дитячо-юнацьких клубів з 16 травня проводять майстер-класи, дитячі ігри та забави у рамках проєкту «Ми поруч, ми разом».

А з 6 червня до проєкту долучився МЦДЮТ. Завдяки цьому діти та дорослі мають змогу відвідувати літні майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, музичної, вокальної, літературної та акторської майстерності, хореографії, технік Zumba та Stretching. Для найменших учасників організоване цікаве дозвілля, ігри та забави, – пише Дротянко.

У МЦДЮТ крім проєкту «Ми поруч, ми разом» стартували ще два проекти: «Дитячі точки «Спільно» та Літня школа «Сонячна майстерня літа».

Звичаї та STEM

У Центрі освітніх інновацій з травня розпочали проєкт «Стежками патріотів». Щоп’ятниці дорослі та діти переселнці знайомляться з історією, звичаями та культурою Івано-Франківська та Прикарпаття.

Упродовж червня щоденно для дітей ВПО за підтримки ЮНІСЕФ проводять творчі заняття у гуртках, майстер-класи для дітей. З 13 червня на базі закладу працює студія акторської майстерності. А з 20 червня розпочала роботу традиційна літня STEM школа лідера. Також упродовж липня-серпня планується організувати міжнародну STEM школу лідера в Болгарії, Греції та Хорватії.

Активно долучається до організації дозвілля дітей і заклад позашкільної освіти «КУТ». У підземному переході «Ваґабундо» проводяться цікаві творчі майстерні (вокал, ліплення піною, малювання).

Центр патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери з 1 липня реалізовуватиме проєкт «Україна – це я! Україна це ти!» для дітей із родин внутрішньо переміщених осіб. Запланували майстер-класи з образотворчого мистецтва, літературні читання, театрального та вокального мистецтва, історичні студії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.