Соціум

У центрі Франківська мобільні бригади медиків консультуватимуть безкоштовно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 21 квітня, на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбудеться акція до 106-річчя Товариства Червоного Хреста України. Заходи триватимуть з 11.00 до 14.00, повідомляють організатори.

Читайте: Лелечі пристрасті. Як за пару птахів з Прикарпаття переживала вся Україна

Франківськ, акція до 106-річчя

Метою цього заходу є полегшення психосоціального становища населення, а також підвищення обізнаності щодо надання першої допомоги та здорового способу життя, – йдеться в описі події.

Що чекає тих, хто прийде:

  • Психосоціальна підтримка. За сприяння Датського Червоного Хреста будуть проведені заходи для дорослих і дітей різного віку. Мета – покращення їхнього психічного здоров’я та загального самопочуття.
  • Навчання першої допомоги. Волонтери Загону швидкого реагування проведуть тренінг з першої допомоги.
  • Медичні консультації. За сприяння Японського Червоного Хреста мобільні медичні бригади нададуть консультації з огляду сімейного лікаря, вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози та оксигенації крові. Крім того, нададуть рекомендації щодо здорового способу життя та попередження захворювань.

Ми запрошуємо всіх мешканців Івано-Франківська долучитися до цього важливого заходу і підтримати ініціативи Товариства Червоного Хреста у покращенні якості життя нашої спільноти, – додають організатори.

Український Червоний Хрест – найбільша гуманітарна організація у державі, яка вже понад 100 років надає комплексну гуманітарну допомогу та підтримку найвразливішим верствам населення.

Товариство реалізує свою гуманітарну діяльність по всій країні. Червоний Хрест має 24 обласних і майже 200 районних організацій, в яких працюють понад 8000 волонтерів.

Читайте: «Це травма нашого покоління». Ольга Бондар про те, як допомогти собі під час війни

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.