Соціум

У Братківцях аграрії збирають урожай (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Аграрний фронт. У селі Братківці у розпалі жнива. Місцеві аграрії збирають урожай ранніх сільськогосподарських культур – пшениці та ячменю.

І це незважаючи на труднощі та проблеми, з якими вони стикаються через російську агресію. Адже знають – від них залежить продовольча безпека, йдеться у сюжеті каналу 402, пише Репортер.

Зернові зібрав − пшеницю, ячмінь. Дали понад 30 центрів, – каже фермер Василь Василишин. – Лишилося ще овес збирати, але він ще трохи зелений. Зараз вирощуємо сою. Обробляється понад сто гектарів землі. Працює три найманих працівники.

Фермерське господарство у Братківцях відвідав і міський голова Руслан Марцінків під час традиційної бізнес-п’ятниці. Аграріям, каже, працювати зараз нелегко. Але вони не полишають справу і турбуються про усю країну.

Дуже важливо, аби цього року був урожай. Завдяки фермерам, в тому числі й з Івано-Франківської громади вирощуються і обробляються поля, – говорить міський голова Руслан Марцінків. – Звісно є певні проблеми цьогоріч. Але закликаю підтримувати своє, купувати у франківських фермерів і таким чином підтримувати економіку Івано-Франківська.

Читайте також: Аби ворогу не дісталося. Як франківець з позивним «Студент» під артобстрілом техніку рятував

Агросектор, кажуть фахівці, один із найголовніших у країні. Тим паче у такий складний час. Адже фермери наповнюють внутрішній ринок необхідними продуктами.

Громада розрослася, у нас є багато землі, яка орендується великими агрохолдингами. Також є й підприємці, які займаються вирощуванням різних культур, – каже директорка Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко.

У мерії також вкотре закликають місцевих мешканців вирощувати на доступних ділянках фрукти та овочі. Аби при потребі підтримати продуктами усіх українців, які цього потребують.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні