Війна

Аби ворогу не дісталося. Як франківець з позивним «Студент» під артобстрілом техніку рятував

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Олег Хлібкевич із позивним «Студент» – воює у 10 гірсько-штурмовій бригаді.

Хоч воює чотири місяці, але в арсеналі «Студента» кілька важких боїв, заслужена повага від побратимів та військова нагорода, йдеться на сторінці бригади, пише Репортер.

В одному із кривавих боїв під артобстрілами, забувши про власне життя, воїн зміг зібрати необхідне обладнання й техніку. «Щоб ворогу не дісталося та щоб вони нічого не дізнались й не знищили», – зауважує зв’язківець.

«Студент» – сміливий та самовідданий боєць, який мовчки та на відмінно виконує свою роботу. Мінімум запитань – максимум результату.

Він працює радіотелеграфістом – налаштовує радіостанції, супутникові системи для воєнних цілей, системи Старлінк.

О, Старлінк від Ілона Маска набагато полегшив зв’язок між підрозділами, – зауважує військовослужбовець. – В будь-якій точці легко й швидко його розвернути. Тому доступ до мережі та Інтернет у військових є майже всюди.

Читайте також: Прикарпатець з позивним “Гуцул” повернувся з Іспанії захищати Батьківщину (ВІДЕО)

«Студент» – цілеспрямований та впертий воїн. Це він довів під час запеклого бою в Сєвєродонецьку.

Тримали оборону. Почався масований артобстріл. Довелося відійти з попередніх позицій, а далі вирішили стояти до кінця, тримати оборону. Разом з нашим комбатом, побратимами, – каже боєць. – Вистояли. Повернулися.

Військовослужбовець Олег Хлібкевич дуже сподівається, що повернення додому з Перемогою вже скоро. Бо вдома, в рідному Івано-Франківську, велика родина – мама, сестри.

Багато родичів телефонують, хвилюються, – каже «Студент». – Вони тримають тил. І всім на заході країни раджу підтримувати Збройні сили. Ми не підведемо. Відіб’ємо ворога подалі з Донбасу. Зупиняти необхідно тут. Не допустимо…до рідних домівок.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні