Соціум

У Богородчанській громаді запрацювала третя поліцейська станція

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Новий безпековий осередок обслуговує села Старуню та Жураки. Офіцер громади відповідає за безпеку 5000 мешканців. У громаді це вже третя станція. 

Її урочисто відкрили начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво району та мешканці громади, повідомляє поліція області.

Станція облаштована відповідно до потреб повсякденної роботи поліцейського, оснащена необхідною комп’ютерною технікою. А ще там створені всі умови для комфортного прийому громадян.

В Богородчанській громаді це уже третій безпековий осередок.

За короткий проміжок часу вони продемонстрували свою неабияку ефективність, – каже голова Богородчанської громади Ростислав Заремба. – У населених пунктах, де працюють поліцейські офіцери громади, ми уже бачимо надійний місток довіри між мешканцями та нашими правоохоронцями. Ця взаємодія є дуже важливою і показує, що рівень довіри до поліції неабияк виріс.

Поліцейський офіцер громади Василь Мельничук відтепер забезпечує правопорядок в селах Старуня та Жураки. 28 – річний капітан поліції каже, – в роботі важливо знайти підхід до кожного мешканця:

Поліцейський офіцер громади повинен бути на постійному контакті з людьми, знати їні проблеми, вміти допомогти їх вирішити. Ми пройшли відповідне навчання, отримали досвід для нашої роботи. Робота з людьми – вона не є легкою, але це наш обов’язок і ми його гідно виконуємо, – говорить Василь Мельничук.

Задля оперативної та ефективної роботи поліцейському вручили ключі від нового повнопривідного службового автомобіля “Renault Daster”. Він укомплектований усіма спеціальними засобами, які можуть знадобитися в роботі правоохоронця: вогнегасником, аптечкою, пошуковими й тактичними ліхтариками, бензопилою, помповою рушницею тощо.

Поліцейський офіцер – це повноцінний мешканець громади, який має забезпечувати правопорядок на своїй території. В цих правоохоронців є гарне гасло – «я тут, щоб захищати та оберігати», – сказав на відкритті полковник Сергій Безпалько.

Читайте: Прикарпатку, яка зарізала свого дядька, відправили за ґрати на три роки

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.