Соціум

Ситуація з аварійними вимкненнями світла на Прикарпатті стабілізувалась, – обленерго

Google+PinterestLinkedInTumblr
Станом на 11:00 25 червня без електроенергії повністю залишаються п’ять населених пунктів Верховинського, Галицького, Тлумацького району та Яремчанської зони.

Частково знеструмлено 18 населених пунктів Верховинського, Богородчанського, Галицького, Долинського, Калуського, Косівського, Снятинського, Тисменицького, Тлумацького районів та Яремчанської зони. Більшість з вимкнень виконані на вимогу рятувальників.

«Бригадам АТ «Прикарпаттяобленерго» вдалось впоратись із аваріями на лініях, спричиненими негодою. В Богородчанському районі, Яремчанській зоні та місті Галич наші працівники замінюють повалені опори та ліквідовують пошкодження в електрооустаткування. Також залишились поодинокі вимкнення, які посилено ліквідовують, – каже заступник технічного директора обленерго Олег Тарантюк. – Але через затоплення у деяких районах довелось вимкнути живлення для населених пунктів на вимогу ДСНС, щоб запобігти небезпеці для мешканців. Внаслідок відкриття шлюзів на Бурштинському водосховищі відбувся різкий підйом води в р. Гнила Липа, затопивши с. Дубівці Галицького району. Підстанцію в цьому селі залишили без напруги. Дві підстанції поблизу Черніїва Тисменицького району теж довелось вимкнути через підйом рівня води у р. Бистриця. Подлизу с. Побережжя Тисменицького району через затоплення виник ризик повалення опори, тому підстанцію, від якої вона живиться, знеструмлено. Схожі ситуації і в Тлумацькому районі, в с. Кутище, с. Пертилів, с. Нижнів. Коли вода зійде і небезпеки ураження струмом не буде – світло повернеться в домівки людей».

Нагадаємо, що за станом вимкнень можна слідкувати на офіційному сайті компанії http://www.oe.if.ua/, вибравши на карті вимкнень свій регіон.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.