Соціум

“Ситуація складна, але стабільна”. Масляк спростував інформацію, що лікарня переповнена

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Франківській центральній міській клінічній лікарні важка ситуація з хворими на коронавірус. Але тенденція госпіталізацій йде до зменшення.

Про ситуацію у медзакладі розповіла на своїй Facebook-сторінці лікарка Іванна Дидик, пише Репортер.

“Передаю найлюдяніший і співчутливий привіт усім скептикам, прибічникам теорії всесвітньої змови і просто невіруючим в коронавірус, – пише лікарка. – Всім, хто носить маски на підборідді, під носом, в кишені  або ж взагалі не носить. Всім, хто збирається на гучне двохсотосібне весілля (бо як таке дійство пропустити) чи інше масове збіговисько. Всім, хто не розуміє, що таке соціальна дистанція і антисептик для рук. Так от. Місць в реанімаційному відділенні немає. Всі апарати ШВЛ зайняті. Думайте, панове. Якщо не про інших, то хоча б про себе”.

Головний лікар міської лікарні Тарас Масляк відповів, що інформація не зовсім відповідає дійсності – місця поки є.

“Ситуація, звісно, складна, бо все ж таки пандемія. Але стабільна. Якщо говорити про кількість тих, хто поступає, то можна говорити про тенденцію до зменшення, – каже Масляк. – До прикладу, минулі тижні кількість тих, хто поступив – переважала. Зараз ж ця кількість вирівнюється, і навпаки збільшується тих, хто одужав і пішов на виписку. До прикладу, за минулу ургенцію поступило 8 чоловік, тоді як у попередні – 25-35. Станом на сьогодні у лікарні – 194 пацієнти, що також на 45 – 50 менше, ніж за попередні періоди. Взагалі, якщо така тенденція продовжиться, то ми плануємо відновити роботу відділення кардіології у звичному режимі, тобто кардіологічному”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.