Соціум

Щоб провести масовий захід на Прикарпатті, тепер потрібен дозвіл

Google+PinterestLinkedInTumblr

Відтепер, щоб провести масовий захід на Прикарпатті, потрібно отримати дозвіл від ІФ ОВА.

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, пише Репортер.

Масовий захід на Прикарпатті заборонений без дозволу

З метою забезпечення безпеки громадян, уникнення надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану, організація та проведення масових заходів на території нашої області можлива лише за умови їх письмового погодження з органами місцевого самоврядування, – зазначила Світлана Онищук.

Для цього не менш ніж за два тижні до проведення заходу організатор повинен звернутися із заявою до органу місцевого самоврядування територіальної громади, де він планується. Погодження розглядатимуть на радах оборони районних державних адміністрацій.

Водночас організатори заходів повинні визначити місця для укриття під час повітряної тривоги. Також – забезпечити дотримання громадського порядку учасниками заходу, правил пожежної безпеки, наявність засобів першої медичної допомоги.

Читайте: Місяць здоров’я. У Франківську охочих обстежують безкоштовно (ВІДЕО)

Окремі правила – для виставок знищеної військової техніки, озброєння або інших предметів, що стосуються війни. Організатори таких виставок повинні забезпечити відсутність безпосереднього контакту мешканців із представленими зразками озброєння. Оскільки були нещасні випадки під час таких заходів.

Після погодження проведення заходу органами місцевого самоврядування слід звернутися до головного управління Національної поліції в області та головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області для перевірки усіх експонатів.

Після отримання дозволів організовувати такі виставки можна тільки після їх погодження з Радою оборони Івано-Франківської області. Для отримання відповідного рішення слід звернутися до Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.