Соціум

Місяць здоров’я. У Франківську охочих обстежують безкоштовно (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Попередити хворобу легше, ніж з нею боротися. Мешканців Івано-Франківської громади та вимушених переселенців запрошують на безкоштовні медичні обстеження й консультації. Їх проводять у межах акції «Місяць здоров’я». А все задля того, аби привернути увагу людей до здорового способу життя. Та найважливіше, каже ініціаторка акції Оксана Савчук, спонукати франківців стежити за собою. Особливо в такий стресовий період, як війна, пише Репортер з посиланням на Канал 402.

За словами народної депутатки Оксани Савчук, сьогоднішня статистика показує зростання онкологічних захворювань. Люди стресують, а також просто відкладають догляд за собою через війну.

У межах акції франківці можуть прийти до будь-якої міської поліклініки. Також працюють виїзні групи медиків на дім. Вони виїжджають до людей, які не можуть самостійно прийти на прийом до лікаря. Проводять безкоштовні огляди й у приміських селах. Для цього є 10 мобільних амбулаторій для дітей і дорослих. Цьогоріч, каже начальниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко, перелік їхніх послуг розширився.

Акція “Місяць здоров’я” в Івано-Франківську проходить уже п’ятий рік поспіль. Цього року до місцевих лікарів приєдналися й релоковані медичні центри. Зокрема, перевірити зір можна у cєверодонецьких фахівців. Через війну люди частіше моніторять новини та більше сидять у гаджетах. І як наслідок, каже офтальмолог Вадим Водяник, це може призвести до складних захворювань очей.

Читайте: Ветеран на протезі закінчив мандрівку з Одеси в Яремче – зібрав 3 млн грн

Акція триватиме до 4 листопада.

Прийти на огляд до медиків можуть усі охочі незалежно від місця реєстрації та декларації з сімейним лікарем. Для цього не потрібно попередньо реєструватися в електронну чергу.

З собою потрібно мати лише паспорт. У реєстратурі медзакладу видають картку здоров’я та скерування до фахівця. Медики безкоштовно консультуватимуть людей до 4 листопада включно.

Читайте: За минулий тиждень в області 843 людини захворіли на COVID – Онищук

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.