Соціум

Що прикарпатцям треба знати про аварійні вимкнення електрики

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 8 грудня, в ефірі програми «220 Вольт» на радіо «Західний полюс» директор філії Центральна АТ Прикарпаттяобленерго Ігор Пархуць розповів про аварійні відімкнення та про ліміти на цю добу, пише Репортер.

За словами Пархуця, минула доба пройшла у більш-менш сталому режимі. Нам збільшили ліміти, що дозволило збільшити тривалість увімкнень до чотирьох годин в усіх чергах.

На цю добу ми працюємо у тих самих лімітах і є можливість збільшити увімкнення і вмикати черги 4 години через 4, – каже Ігор Пархуць. – Але знову ж таки ситуація непрогнозована.

За словами Пархуця, через різке зростання навантаження часто стаються аварійні ситуації. Мережі не завжди витримують пікового навантаження, як і в багатоповерхових будинках, так і на розподільчих трансформаторних підстанціях.

Дізнатися інформацію про аварійні відключення чи подати заявку про відсутність електрики, якщо пройшла ваша черга вимкнень, а світло не вмикається, можна у чат-боті чи на сайті компанії у вкладці «Відсутнє електропостачання».

Крім того, енергетики проводять планові роботи, аби максимально зменшити ризики аварійних ситуацій.

Читайте: Графік увімкнень електроенергії на Прикарпатті на 8 грудня

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.