Соціум

Ще 9 франківців отримають по 50 тисяч на індивідуальне опалення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 На  засіданні виконавчого комітету виділили гроші на автономне опалення для 9 колишніх абонентів СТЕКу на загальну суму 450 000 грн. Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

автономне опалення новини Івано-Франківська

По 50 тисяч гривень на кожну квартиру виділяють мешканцям, які переходять на індивідуальне опалення. За словами Марцінківа, ці гроші мають допомогти швидше розпочати роботи.

Загалом з початку дії програми таку допомогу вже виділили для 1203 франківців на суму 60 мільйонів 150 тисяч гривень.

До теми: Автономка зігріє не всіх. Як абоненти СТЕКу в Франківську переходять на індивідуальне опалення

Також у Франківську продовжують виплачувати компенсацію за придбані котли абонентам колишньої СТЕК. Ще 7 мешканців отримають по 13 тисяч гривень на загальну суму 91 000 грн. А загалом цього року таку компенсацію вже отримали 65 людей на загальну суму 845 000 гривень.

Нагадаємо, на сьогодні в комунальній власності – 36 котелень. Ще одна – на вулиці Індустріальній, 34 – належить ТОВ «Івано-Франківськ теплогенерація», а постачає тепло до будинків – ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго».

Нині у Франківську діє одразу дві програми переходу на «індивідуалку»: на встановлення автономки для пільговиків, а також мешканці, яких обслуговувала котельня на Індустріальній, можуть претендувати на часткову компенсацію вартості котла. Максимальна сума виплати для колишніх споживачів СТЕКу – 13 тисяч гривень.

До ЦНАПу потрібно подати: паспорт, ідентифікаційний код, банківський рахунок у форматі «i-Bank», щоб була можливість отримати таку компенсацію. Також необхідно мати витяг з рішення виконавчого комітету стосовно надання дозволу на відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання. Мати технічні умови (проєкт щодо відключення, який вже має бути погоджений) та накладну (рахунок) щодо купівлі котла.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.