Соціум

Рогатинські дорожники перейшли на скорочений робочий тиждень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця” ДП “Івано-Франківський облавтодор” перейшла на скорочений робочий тиждень.

12 лютого за ініціативи керівництва філії «Рога­тинська ДЕД» відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Канюки та голови районної ради Павла Андрусяка з керівником філії Василем Третяком та його заступником Степаном Гензою. Темою обговорення стала ситуація, яка склалася в організації. Про це повідомили в Галицькій РДА, повідомляє  “Галичина“.

«Як відомо, “Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця” ДП “Івано-Франківський облавтодор” забезпечує утримання у належному технічному стані автомобільних доріг державного та місцевого значення, в тому числі і на території Галицького району. Станом на сьогодні через недофінансування галузі дорожники опинилися в складній фінансовій ситуації, що привело до скорочення робочого тижня. Водночас під загрозою закриття перебувають бази відділень у Галичі та Залукві», – йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі обговорили ряд пропозицій щодо вирішення існуючих проблем та збереження робочих місць і матеріальної бази галицьких дорожників.

Вирішено залучити бригаду Рогатинської ДЕД до проведення ремонту доріг у населених пунктах району з наступним фінансуванням виконаних робіт з коштів районного та бюджетів сільських рад.

СБУ ліквідувала потужну нарколабораторію на Прикарпатті й затримала її організатора (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.