Соціум

Прикарпатські вступники вже можуть реєструватися для подання заяв до вишів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Гаряча пора для абітурієнтів та вишів. В Україні стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників. Вони потрібні для того, щоб потім подати заяви на вступ. А зробити це, як і у попередні роки, можна лише онлайн.

Відтак із самого ранку телефони консультаційного центру Прикарпатського університету не стихають. Щодня тут отримують до півтисячі дзвінків. І хоча покрокову інструкцію що і як робити абітурієнтам розмістили на сайті, питань, зокрема й щодо особистих кабінетів, десятки, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Орієнтовно від 400 до 500 дзвінків в день, – говорить консультантка приймальної комісії ПНУ Христина Петрунів. – У нас почалися активні дзвінки як подати електронну заявку, як зареєструвати, як правильно. Багато питань як це зробити, чи можна прийти зробити фізично. Я повідомляю що в нас є центр, який працює, який може допомогти створити електронний кабінет, подати електронну заявку.

Електронні кабінети, зареєстровані в минулих роках, анульовані. Тож усім вступникам, наголошують в ПНУ, доведеться створити нові. Правила реєстрації максимально прості.

Усе що потрібно під руками – це документ про повну загальну освіту, додаток до атестата, якісне фото для документів, яке слід буде підвантажити та електронна пошта. Утім скринька має міститись на тих серверах, які дозволені в Україні.

Хоча процедура створення персональних кабінетів може тривати майже до кінця вересня, найкраще активувати їх вступникам все таки до 29 липня. Адже із цієї дати в Україні офіційно розпочнеться подання заяв до вишів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні