Соціум

Прикарпатські енергетики розробили графіки можливих вимкнень світла на зиму

Google+PinterestLinkedInTumblr
Нові графіки набирають чинності з 1 жовтня 2023 року та будуть чинними до 30 вересня 2024 року включно. Знайти їх можна в Додатку №5 (головна сторінка сайту – «Укласти договір» – «Укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії для юридичного (побутового) споживача»).

Рішення про запровадження графіків приймає НЕК «Укренерго» за погодження профільного міністерства та доводить до обов’язкового виконання для всіх енергокомпаній. У разі введення графіків, користувачів буде повідомлено заздалегідь, інформують у “Прикарпаттяобленерго”.

Графіки обмеження споживання електричної потужності та графіки обмеження споживання електричної енергії, графіки аварійного відключення споживачів електричної енергії, автоматичне частотне розвантаження були розроблені АТ «Прикарпаттяобленерго». Та погоджені у Регіональному диспетчерському центрі Західного регіону НЕК «Укренерго» та Івано-Франківською ОВА.

Такі графіки вводилися минулого року після обстрілів критичної інфраструктури з боку рф. Якщо ворог знову розпочне атаки на українські об’єкти енергетики, тоді графіки будуть застосовані, інформують у компанії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.