Соціум

Графіки вимкнень і ремонт електропор. Прикарпатські енергетики готуються до зими

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прикарпатські енергетики готують електромережі області до осінньо-зимового періоду.

Завершити роботи планують до 15 листопада, повідомили у “Прикарпаттяобленерго”.

Прикарпаттяобленерго

Станом на початок серпня вже замінили 1331 аварійну опору напругою 0,4-10 кВ. Також фахівці компанії активно займаються розчисткою трас. Зокрема, вже розчищено 53,154 км трас ліній електропередач 35-110 кВ (78% від запланованого) та 1144,9 км трас електроліній 0,4/10 кВ (105% від запланованого).

До зими енергетики готують також транспорт. Триває забезпечення авто зимовими видами палива, морозостійкими рідинами; до початку листопада готовими до роботи будуть засоби для очищення від снігу та ожеледі. Окрім цього, виконаний план по заготовці піску та технічної солі, – кажуть у компанії.

У разі обстрілів росією критичної інфраструктури України, фахівці обленерго розробляють план оперативного відновлення електричних мереж. Для цього приводять у готовність технічні засоби для виконання аварійних робіт, а також ремонтують пошкоджені енергооб’єкти.

Читайте: Прикарпатські енергетики просять не вмикати кондиціонери з 16:00 до 23:00

Також у “Прикарпаттяобленерго” удосконалили та адаптували схему вимкнень та графіки погодинного вимкнення електроенергії, які наберуть чинності з дня їх офіційного опублікування.

Якщо з початком осінньо-зимового періоду ворог знову буде обстрілювати нашу критичну інфраструктуру, згідно наказу міненергетики на Прикарпатті будуть введені 6 черг графіків погодинних вимкнень, – інформує директор з управління активами Олег Сеник. – Графіки погоджені з ОВА. Про їхнє застосування «Прикарпаттяобленерго» повідомить заздалегідь. Але рекомендуємо вже зараз з ними ознайомитися, віднайти до якої черги належить ваша адреса.

З графіком аварійних вимкнень можна ознайомитися на головній сторінці офіційного сайту компанії www.oe.if.ua або за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.