Соціум

Промприлад. Реновація, що змінює Івано-Франківськ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Промприлад» — одне із підприємств приладобудування на Прикарпатті.

Його історія починає свій шлях з 1940 року. Таді машинобудівний завод із виготовлення пресів і товарів народного вжитку та вагономеханічний завод об’єднались у Станіславський машинобудівний завод, а спеціалізацією обрали приладобудування, пише Репортер з посиланням на Ukrainer.

Власне назву «Промприлад» завод отримав після низки перейменувань у 1988 році, саме тоді тут почали робили парасольки, відомі на весь СРСР.

А вже з початку 90-х завод переживав тривалу кризу, і його територія частково заповнилася житловою нерухомістю. Проєкт «Промприлад.Реновація» — це спроба перетворити колишній завод на місце, яке наповнює нова економіка. Зараз на території заводу розбудовують сучасний простір для розвитку Івано-Франківська у чотирьох напрямах: освіта, мистецтво, бізнес й урбаністика.

«Промприлад» — яскравий приклад імпакт-інвестування, інвестицій у соціальний або економічний розвиток. Інвестори вкладають гроші у соціальний проєкт, стають його співвласниками й отримують дивіденди. На початок листопада 2020 року в проєкт залучені понад півтисячі інвесторів, які зробили внесок більше $5,5 мільйонів. Також залучили ще понад $780 тисяч грантових коштів.

Усе почалося з того, що Юрко Филюк разом з партнерами переїхали з Києва до Івано-Франківська й відкрили кілька закладів громадського харчування під спільним брендом «23 ресторани». Згодом вони втілили ідею першого в Україні громадського ресторану Urban Space 100 та запустили платформу «Тепле Місто». Тому «Промприлад.Реновація» не просто органічно вписався у пул проєктів, якими до цього опікувались Юрко із партнерами. Він став їх логічним продовженням, проявом бажання масштабувати свою соціальну відповідальність на місто й країну.

Деталі у відео:

Більше про підприємство, завдяки якому Івано-Франківськ посів перше місце у рейтингу найсприятливіших міст для ведення бізнесу у 2020 році, у матеріалі Ukrainer.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.