Соціум

Програма сприяння громадській активності

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кожна людина завжди стоїть перед вибором: витратити свій час безцільно та байдикувати, або ж намагатися щось змінити навколо себе на краще заради світлого майбутнього та майбутнього своїх нащадків. Ви можете бездумно тинятись вулицями, просиджувати годинами в соцмережах або грати в комп’ютерні ігри. Інший варіант – провести час з користю та отримати задоволення від реалізації таких проектів. На щастя в наш час багато цілеспрямованих молодих людей, які займають активну громадську позицію. Інше питання – перетворити активність у реальні дії, які принесуть користь.

Як реалізувати свою активну позицію та заявити про себе?

Ви молода та енергійна людина, яка хоче заявити про себе та маєте багато планів? Можливо саме зараз настав час втілити їх в реальність. Програма «Долучайся» допоможе вам стати обізнаним у громадській діяльності на місцевому, регіональному та національному рівнях. Така програма передбачає підвищення рівня громадянської освіти, підвищення організаційної спроможності на різних рівнях. Програма «Долучайся» сприяє розбудові дієвих коаліцій, а також розвитку місцевого потенціалу для забезпечення залучення до демократичних процесів.

Як стати учасником програми «Долучайся»?

Якщо ви хочете стати учасником програми «Долучайся», тоді переходьте за посиланням engage.org.ua. Залишайте свою заявку на сайті і фахівці компанії обов’язково розглянуть її та зв’яжуться з вами. Для цього потрібно заповнити електронний бланк, у якому мають бути вказані деякі особисті дані.

Ви також можете завжди залишатися в курсі останніх подій, підписавшись на розсилку новин на сайті компанії Engage.

Які переваги можна отримати від членства в громадській організації?

Не залежно від того у якій громадській організації ви перебуваєте, така діяльність принесе вам дуже багато переваг. По-перше, це безцінний досвід, який неодмінно принесе вам користь. По-друге, ви здобудете авторитет серед людей. До перспектив також можна віднести той момент, що така діяльність дозволить вам втілювати в життя власні проекти. Вступ до громадської організації – це чудова можливість шукати та збирати кошти для реалізації таких проектів. Звісно це зовсім не просто, але все ж можливо. Головне – чітко ставити цілі та рухатись до них. Тоді кошти на втілення ваших проектів неодмінно знайдуться.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.