Соціум

Переваги та особливості вирощування рулонного газону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
При облаштуванні присадибної ділянки звертають увагу на особливості ґрунту. Деякі землі не призначені для вирощування газону та садових культур. Очікувати на них красивих, рівних майданчиків з трави не варто, навіть дотримуючись всіх необхідних правил, і регулярно удобрюючи посіви.

Саме для таких випадків призначене укладання газону у рулоні. На нього варто звернути увагу власникам майданчиків, яким потрібно отримати красивий газон в короткі терміни. Якщо займатися посівом трави, то доведеться чекати близько півроку, щоб отримати красиве, рівне покриття. Адже доведеться дочекатися, коли трава зійде, а потім доглядати за нею, позбавляючись від бур’янів, шкідників.

газону новини Івано-Франківська

Переваги рулонного газону

Трав’яний газон у рулоні невибагливий, бо 1-2 сезони на ньому можуть взагалі не з’являтися бур’яни. Рулонний газон добре росте там, де немає сонячного світла, а значить, з будь-якої сторони ділянки територія завжди виглядатиме яскраво, а її колір буде насиченим. Газонний настил можна легко ремонтувати. Для цього достатньо вирізати зіпсовану ділянку та замінити її новою. Важливо пам’ятати: рулонний газон потрібно буде періодично поливати та підживлювати.

газону новини Івано-Франківська

Переваги газону у рулоні:
  • Висока якість дерну – газон щільний, не розвалюється, яскравого, однорідного кольору.
  • Ховає рельєфні ділянки, візуально вирівнюючи територію.
  • Натуральний газон практично не випріває, стійкий до посухи, сильного зволоження, витоптування.
  • Трава в рулонному газоні не боїться заморозків, його можна стелити до листопада без ризику вимерзання дерну. Готовий газон легко переносить холод.
  • При пошкодженні ділянки її можна з легкістю замінити.

газону новини Івано-Франківська

Особливості рулонного газону від компанії topiar.ua

Варто звернути увагу, що звичайна трава дуже погано сходить в місцевостях, які розташовані в низинах. В місцях з рельєфом покриття істотно відрізнятиметься, тому приховати дефекти майданчика за допомогою стандартної посівної трави не вийде. Пошкодження відновити досить складно.

Газон у рулонах з трав’яним покривом, що складається з багаторічних злакових культур, елітних газонних трав, прикрасить будь-який ландшафт, і послужить чудовою основою для квітників та додаткових споруд. Якщо на території є схили, це не може бути перешкодою для укладання газону.

Фахівці компанії topiar.ua мають багаторічний досвід влаштування газонів на ділянках з будь-яким рельєфом, і надають гарантію на всі види газону та якість робіт. Відносно висока вартість готового газону компенсує подальші витрати на його експлуатацію та переобладнання – грошові, тимчасові, трудові.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні