Соціум

Орден Святого Іоанна з Німеччини надіслав прикарпатцям понад 1100 різдвяних пакунків (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок велику фуру з подарунками розвантажили у Березівці Івано-Франківської міської громади. Подарунки приїхали на адресу благодійного фонду «Любов до ближнього – Некстенлібе». Очолює фонд мешканка Березівки Мирослава Зіммхен, а співпраця з німецькими партнерами стала можливою завдяки особистим зв’язкам і добрій репутації її чоловіка – Курта Зіммхена, пише Репортер.

Німці надіслали понад 1100 різдвяних пакунків новини Івано-Франківська_1

Жертводавцем і спонсором акції є Орден Святого Іоанна, відправник подарунків – Johanniter-Unfallhilfe Bayern. Акція «Johanniter Christmas Trucker» існує вже 29 років. З них чотири роки різдвяні посилки надходять в Україну, до Франківська – вдруге.

Читайте: Курт, якому не все одно. Чому небайдужому німцю важко знайти партнерів на Прикарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Німці надіслали понад 1100 різдвяних пакунків новини Івано-Франківська_2

Пакунки збирають у Німеччині за рахунок пожертвувань. Протягом грудня звичайні німецькі сім’ї пакували їх вдома, до пункту збору приносили вже готовими. А далі завантажену фуру відправили до Івано-Франківська.

Читайте: «Допомагаю Україні, бо бачу несправедливість» – німецький волонтер з Франківщини

Доставляв пакунки київський перевізник, німці самі замовили доставку, самі й оплатили, – розповідає Мирослава Зіммхен. – Виїхали у п’ятницю, 6 січня, до нас приїхали у понеділок. Дуже дякую хлопцям з сусіднього Чернієва, які радо відгукнулися на прохання допомогти розвантажити та зробили все за півтори години.

 

Німці надіслали понад 1100 різдвяних пакунків новини Івано-Франківська_3

За словами пані Мирослави, загалом пакунків є 1129. Тепер їх будуть розподіляти нужденним сім’ям з різних районів і сіл. Списки людей складали старости та священники. У кожному пакунку: олія, цукор, борошно, рис, макарони, шоколад, вітаміни, солодощі, засоби гігієни – усе просте й потрібне.

Також ми звернулися до обласного центру соціальних служб, – говорить Мирослава Зіммхен. – Там нам дуже допомогла пані Світлана Бойко. Цього разу вирішили розподіляти допомогу більше у віддалені від міста райони – Верховинський, Рожнятівський, інші. Вони приїжджатимуть самі, будуть забирати пакунки та розвозити їх по сім’ях. А ми натомість чекаємо фотозвіти, адже для німецьких партнерів це дуже важливо, бо це – довіра.

Фонд «Любов до ближнього – Некстенлібе» вже добре відомий на Прикарпатті, адже займається благодійністю давно та має добру репутацію. Наприклад, минулого тижня фонд отримав допомогу із Саксонії на понад 1 млн грн. Чотири генератори з того вантажу мають поїхати на фронт, два з них уже там.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.