Люди Фото

Вісім машин привезли з Німеччини одяг для вихованців дитячого будинку у Підпечарах (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Німець за походженням Курт Зіммхен вже багато років живе у Березівці Тисменицького району. Щороку він організовує благодійні автопробіги з Німеччини з допомогою для малозабезпечених жителів Прикарпаття.

Цього року вісім автівок привезли з Німеччини одяг для вихованців дитячого будинку у Підпечарах.

До теми: Магазин грошей не бере. У Франківську відкриють перший антимагазин для учасників АТО

“Уже вчетверте Курт Зіммхен разом з однодумцями привозить до нас допомогу для учасників АТО, членів їх сімей та малозабезпечених прикарпатців, – повідомляє міський голова Руслан Марцінків. – Провів представникам делегації міні-екскурсію нашою міською радою”.

Нагадаємо, минулого року Курт Зіммхен спільно з однодумцями організував благодійний автопробіг з допомогою та подарунками для бійців АТО, їхніх сімей.  29 квітня, у переддень Великодня, учасники акції 11 автомобілями вирушили з німецького Радеберга до України. І вже 30 квітня франківці зустрічали їх перед адмінбудівлею.

«Франківськ і Прикарпаття стали для мене батьківщиною, — пояснює Курт. — Тож я не можу стояти осторонь і спостерігати, коли, як кажуть у нас, інші тягають каштани з вогню. Ця акція — це складність і радість. Хоч вона й забирає багато часу, але це благодатний момент».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.