Соціум

Оновити свої дані військовозобов‘язані зможуть у всіх підрозділах ЦНАП Франківської громади. Перелік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

58 військовозобов’язаних оновили свої військово-облікові дані у Івано-Франківському ЦНАПі 18 травня, в день вступу у дію нового закону про мобілізацію, пише Суспільне. Відтепер окрім ТЦК оновити свої дані можна у всіх підрозділах ЦНАП Івано-Франківської громади  та онлайн – у застосунку «Резерв+».

оновити свої дані, новини Івано-Франківська

18 травня набув чинності оновлений закон про мобілізацію, згідно з яким, всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані. В Міноборони запевнили, під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Сьогодні працював тільки головний офіс центру надання адміністративних послуг, що на вулиці Незалежності, 9. Зверталися військовозобов’язані громадяни від 18 до 60 років, щоб оновити свої військово-облікові дані. Прийом громадян вже закінчився, звернулися 58 людей, — розповів Богдан Питель, директор департаменту адміністративних послуг Івано-Франківської міської ради.

Для того, щоб оновити дані у ЦНАПі, військовозобов’язаний повинен мати зі собою паспорт та ідентифікаційний код. Він має вказати своє фактичне місце проживання, номер телефону та за бажанням адресу електронної пошти, каже Богдан Питель.

Дані вносяться у систему. Після успішної авторизації видається витяг з реєстру військовозобов’язаних. Працівник ЦНАПу підписує його і дає заявнику, — пояснює Богдан Питель.

З 20 травня оновити свої дані військовозобов’язані зможуть в усіх підрозділах ЦНАПу Івано-Франківської громади, розповів Богдан Питель.

Офіси готові до роботи. Усі працівники пройшли навчання, отримали інструкції. З понеділка будуть працювати всі територіальні підрозділи ЦНАПу, які розташовані у всіх мікрорайонах міста і населених пунктах громади. Тож можна буде звертатися відповідно до графіка їхньої роботи, — каже Богдан Питель.

Читайте: Зеленський підписав закон про штрафи для ухилянтів

Перелік та графік роботи ЦНАПів Івано-Франківської громади:

– Центр надання адміністративних послуг (м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 9)

ПН, ВТ, СР 9.00-17.00 (без перерви)
ЧТ 9.00-20.00 (без перерви)
ПТ, СБ 9.00-16.00 (без перерви)

– ТП та ВРМ ЦНАП у м.Івано-Франківську :

  • вул.Галицька,124-А,
  • вул.Івана Павла ІІ, 4, 
  • вул.Гетьмана Мазепи, 185,
  • вул.Отця І.Блавацького,1
ПН, ВТ, СР, ЧТ 8.00-17.00 (перерва 12.00-13.00)
ПТ 8.00-16.00 (перерва 12.00-13.00)
СБ, НД, державні свята – вихідний день

– ТП та ВРМ ЦНАП в населених пунктах Івано-Франківської МТГ

ПН, ВТ, СР, ПТ 8.00-16.00 (перерва 12.00-13.00)
ЧТ 8.00-17.00 (перерва 12.00-13.00)
СБ, НД, державні свята – вихідний день
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.