Соціум

«Нові правила». Експерти дискутують про реалії життя в умовах війни (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чи мають волонтери отримувати зарплату та хто повинен забезпечувати військових? На ці та інші питання шукають відповіді ведучі радіо Західний Полюс. Вони це роблять спільно з експертами та слухачами у межах проєкту «Нові правила».

"Нові правила" мобілізація новини Івано-Франківська

“Нові правила” – це цикл дискусій про реальність, в якій українці опинилися після повномасштабного вторгнення росії. Та про суперечності, які нерідко виникають між людьми на тлі незвичних досі обставин, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Чи повинні діти вчитися офлайн під час воєнного стану, як вирішувати мовне питання – все це на порядку денному. У черговій із програм учасники обговорюють, на яких умовах мають працювати волонтери – повністю безкоштовно чи можуть розраховувати на винагороду за свою працю.

Читайте: «Ви прокляті всі без винятку». Сергій Притула пояснив росіянам, яке в них майбутнє (ВІДЕО)

Волонтерка Євгенія Картушова каже: тема дискусійна, але в час, коли багато людей залишилися без роботи, волонтерство стає для них чи не єдиною альтернативою.

Загалом в ефір вийде 10 дискусій. До них організатори активно залучають небайдужих мешканців – запитують їхню думку на вулицях Івано-Франківська, також свої враження можна залишати на сторінках радіо у соцмережах.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні